پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ
    احتراماً; پیرو بولتن‌های پیش‌بینی، طبق بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی انتظار می‌رود از عصر امروز (چهارشنبه 1396/01/09) استان تحت تاثیر سامانه‌ای ناپایدار و بارش‌زا قرار گیرد، که طبق مدل‌های هواشناسی بارش‌‌های این سیستم توام با وزش باد نسبتاً شدید گاهی افزایش شدت وزش باد همراه با رعد و برق بطور متناوب تا اواسط هفته آینده ادامه خواهد داشت.ضمن اینکه از بعداز‌ظهر یکشنبه (1396/01/13) ،کاهش قابل ملاحظه دما نیز در سطح استان پیش‌بینی می‌گردد.

بر این اساس:

چهارشنبه(1396/01/09): طی عصر و شب، رگبار باران توام با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در غالب نقاط استان پیش‌بینی می‌شود، که با توجه به رگباری بودن بارش‌ها احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها دور از انتظار نیست.

پنج شنبه (1396/01/10): ضمن کاهش محسوس دمای هوا، از عصر به بعد از حجم بارش‌ها در سطح استان کاسته خواهد شد اما بارش‌های رگباری پراکنده توام با وزش باد نسبتا شدید ادامه خواهد داشت.

جمعه (1396/01/11 ): با افزایش قابل ملاحظه دمای روزانه، بارش‌ها بصورت پراکنده در سطح استان ادامه خواهد داشت.

شنبه (1396/01/12): از بعداز ظهر، بارش‌ها از نوار شمالی ( خصوصاً شمال غرب استان ) همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید آغاز و بتدریج گسترش خواهد یافت.  

یکشنبه (1396/01/13): با گسترش سیستم بارش زا، انتظار می‌رود از بعدازظهر بر حجم بارش‌ها در غالب نقاط استان افزوده گردد. با توجه به رگباری بودن بارش‌ها احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها طی این روز وجود دارد. ضمن اینکه از اواخر وقت کاهش قابل ملاحظه دما نیز در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

  • طی روزهای دوشنبه (1396/01/14) و سه‌شنبه (1396/01/15) ضمن ادامه بارش‌ها در سطح استان ، با توجه به کاهش قابل ملاحظه دما، انتظار می‌رود بارش در اکثر نقاط نیمه شمالی بشکل باران و برف و در نواحی سردسیر بشکل برف رخ دهد .
  • در بازه زمانی مطرح شده در این اطلاعیه، بعلت بارش باران و در محورهای کوهستانی بارش باران و برف، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، لغزندگی و کاهش دید (بعلت تشکیل مه، بارش و کولاک) احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل استان وجود دارد .