پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، در این دیدار که در محل فرودگاه مشهد انجام شد، دکتر محسن عراقی زاده ضمن تبریک و خیر مقدم به مدیر کل جدید فرودگاه استان، درخصوص مسائل و مشکلات موجود از جمله: کاهش اشراف کارشناسان همدیدی به باند پرواز به دلیل ساخت تأسیسات در اطراف ایستگاه، لزوم احداث ساختمان دیدبانی در موقعیت مناسب، برقراری ارتباط شبکه ای بین برج مراقبت پرواز و ایستگاه سینوپتیک فرودگاهی مشهد و جایگزینی سامانه هواشناسی خودکار فرودگاهی وایسالا به بحث و تبادل نظر پرداخت و مقرر شد مکاتبات لازم از طریق هواشناسی صورت پذیرد.

در ادامه مهندس محمود امانی بنی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و اطلاع ‌رسانی ‌های به ‌موقع هواشناسی، درخصوص مسائل و مشکلات موجود قول همکاری و مساعدت داد.

همچنین با توجه به شرایط ایستگاه هواشناسی فرودگاهی سبزوار مقرر گردید بازدیدی توسط دو مدیر کل از محل انجام پذیرد تا درخصوص جانمایی، تجهیز و تکمیل ایستگاه هواشناسی فرودگاه سبزوار و ارائه خدمات فرودگاه به پرسنل هواشناسی تصمیم گیری شود.