پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، در این بازدید حسین سنجرانی فرماندار خواف از ساختمان اداری، ادوات و تجهیزات ایستگاه بازدید و با اشاره به اهمیت مباحث هواشناسی و اقلیم شناسی افزود : امروزه تغییرات اقلیم و پیش بینی های هواشناسی در امورات مختلف مدنظر قرار می گیرد که این نشان از اهمیت داده های هواشناسی در برنامه ریزی های مختلف برای توسعه پایدار از جمله در کشاورزی و صنعت ساختمان و ... دارد.

وی تاکید نمود: باید جمع آوری داده های هواشناسی در سطح شهرستان به صورت دقیق انجام شود تا بتوانیم برنامه ریزی مناسب تری داشته باشیم و به این منظور باید تعداد ایستگاه های سینوپتیک و مجهز در نقاط مختلف شهرستان مستقر گردد که در این راستا پیگیر تامین تجهیزات خواهیم بود.

در ادامه اسماعیل میرزاده رئیس اداره نیز گزارشی از فعالیت های هواشناسی و نیز کمبودها و مشکلات موجود در اداره هواشناسی خواف ارائه نمود که فرماندار نیز قول مساعد در جهت رفع مشکلات و ارتقای وضعیت هواشناسی شهرستان را داد.