پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، در این جلسه مهندس شیبانی رییس اداره هواشناسی گناباد در خصوص وظایف و نحوه فعالیت هواشناسی و خدمات متنوع آن که نقش مهمی در توسعه متوازن و پایدار هر منطقه می تواند داشته باشد از جمله: ارائه پیش بینی های کوتاه مدت، فصلی و بلند مدت، مشاوره در چیدمان محیطی صنایع در منطقه، نحوه مقابله و کاهش خسارات ناشی از گرد و خاک، ریزگردها و هجوم شن های روان اطراف این شهر، مبلمان فضای سبز شهری و خدمات قابل ارائه در سامانه تهک هواشناسی توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه اعضای شورای شهر روشناوند ضمن تشکر از خدمات هواشناسی و ارائه پیش بینی های قابل اعتماد و کاربردی به خصوص در سال های اخیر و نیز خدمات متنوع و کاربردی هواشناسی در بخش های مختلف، خواستار گسترش همکاری و ارتباطات بیشتر با هواشناسی گناباد در جهت دریافت مشاوره و خدمات هواشناسی در راستای توسعه مطلوب و پایدار این شهر تازه تاسیس شدند.

در خاتمه اعضای شورا با ارائه درخواستی کتبی خواستار احداث یک ایستگاه باران سنجی سنتی در شهر خود شده و تقبل نمودند هرگونه مساعدت و همکاری که در این خصوص و دیگر خدمات هواشناسی مورد نیاز باشد انجام خواهند داد.